Hızlı Teklif Asistanı

Hırsızlığa Karşı

Tarihin eski suçlarından biri olan hırsızlık, günümüzde de artarak devam etmekte ve bu durumu profesyonel çözüm almadan engellemek imkansız hale gelmektedir.  Özellikle ev ve iş yerlerinde ziynet, kıymetli eşya hırsızlıklarının yanı sıra fabrika alanları, sanayi siteleri, özel ve kamu alanlarındaki yük taşımalı hırsızlıklarda ciddi artış görülmektedir. İş yerinizin ve evinizin güvenliği için, artan şehir nüfusu ve artan suç oranları, yeni çözümleri de beraberinde de getirdi.

Hırsızlığa karşı çözümlerimiz neler?

Arma Kontrol hırsızlığa karşı; yetkisiz kişiler tarafından dışarıdan müdahalesi mümkün olmayan Kendinden Üniteli Mantar Bariyerler ve Kendinden Üniteli Road Blockerlar  tasarlamıştır.  Arma Kontrol bünyesinde bulunan WOC yazılımla birlikte sizlere yapay zeka ve entegre çözümler sunmaktadır.

Arma WOC çalışma prensibi Yapay zeka ile destekli bariyer sistemlerinin kontrol bölgesinde meydana gelen olayları gerçek zamanlı tespit edip ortam güvenliğini otomatik olarak sağlamaktadır. Akıllı video analiz sistemi, CCTV görüntülerinden hırsızlık, kötü niyetli saldırı, çatışma, patlama gibi olayları anında tespit ederek yetkili birimi uyarır, gerektiğinde otomatik olarak alanın güvenliğini sağlar. Hırsızlığa karşı riskleri azaltmak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir, alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız