Hızlı Teklif Asistanı

Sanayi Siteleri

Sanayi Siteleri, endüstriyel kalkınma amacıyla kurulan ve içerisinde aynı sektör grubunda veya alt sektörlerinde faaliyet gösterdiği birçok fabrika ve tesislerin bulunduğu alanlardır. Bu alanlarda giriş-çıkışların kontrollü ve güvenli bir şekilde olması son derece önemlidir.

Sanayi Siteleri için çözümler nelerdir?

Giriş-çıkışlarını kontrol altına almak için Kollu Bariyer Sistemleri başta olmak üzere güvenliği de sağlamak adına izinsiz araçlar ve hırsızlık gibi kötü amaçlı olaylara karşı Sabit – Hidrolik Mantar Bariyerler veya Hidrolik Road Blockerlar önerilmektedir. Sanayi sitelerinin yüz ölçümleri büyüklüğü itibari ile çoklu giriş-çıkışlara sahiptir. Sanayi siteleri için acil durumlarda tek merkezden aç-kapa OGS-HGS ve Plaka Tanıma Sistemleri gibi birçok Access Kontrol Sistemi de entegre edilmesi önerilmektedir.

Arma Kontrol Sanayi Sitelerinde olası tehditleri önlemek ve riskleri azaltmak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız