Hızlı Teklif Asistanı

İş Güvenliği

İş güvenliği, işin yapılması sırasında iş yerindeki fiziki çevre şartları sebebi, mesleki risklerin ortadan kaldırılması veya azaltılması gibi tebliğler ile insanların korunmasını sağlar. Son yıllarda yapılan araştırmalara göre yara almadan atlatılan kazalarla birlikte yaralanma ve ölümlü kazalar da yüksek orandadır. İş kazalarının oluşmasındaki üç büyük etken ise insan, makine ve çevre-ortam faktörleridir.

İş güvenliği ile ilgili çözümlerimiz nelerdir?

Arma WOC Yazılım çalışma prensibi olarak üretim alanları, forkliftler ve pres vinç gibi sanayi makinelerine yapay zeka sistemlerini entegre ederek olası iş kazalarının önlemektedir. İş güvenliği için yapay zeka sistemi entegre edilen ürünlerimiz Hidrolik Mantar Bariyerler ve Kollu Bariyerlerdir. Bunlara ek olarak Sabit Mantar Bariyerler destekleyici unsundur. Rampalı girişlere sahip olan işletmeler için olası iş kazalarını önlemek amacı ile hidrolik Mantar Bariyerler ve Sabit Bariyerler önerilen sistemler arasındadır.

Arma Kontrol insan makine vb. durumlardan oluşan iş güvenliğindeki olası kaza risklerini azaltmak veya ortadan kaldırmak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan sistemleri de size sunabiliriz.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız