Hızlı Teklif Asistanı

Askeriye ve Emniyet

Bir ülkenin sınırlarının korunması, güvenliğinin sağlanmasının kolluk kuvvetlerinin en önemli görevidir. Askeriye ve emniyetler vatandaşların devletin verdiği yetki dahilinde can ve mal güvenliğini korumaktan sorumludur. Askeriye ve emniyet kuruluşlarının güvenli alan içerisinde olması ülkemizde ve dünyada bir önceliktir.

Askeriye ve emniyet güvenlik çözümleri nelerdir?

Gerçekleştirilecek en büyük saldırılardan biri de terör saldırılarıdır. Bu saldırıları önceden tespit etmek ve fiziksel çözümler sunmak için çalışıyoruz. Sorunsuz bir şekilde, araçtan gelen düşmanca saldırılara karşı yüksek düzeyde koruma sağlamak gerekmektedir. Buradaki kullanılacak ürünlerin uluslararası çarpışma testlerinden başarıyla geçmiş ve PAS68 sertifikasının alınması tavsiye edilmektedir. Ayrıca binaların giriş-çıkışlarını kontrol altına almak için kullanılan PAS68 Otomaik - Sabit  Mantar Bariyer Sistemleri  ve PAS68 Road Blockerlar dışında kolluk kuvvetlerimizin geçici güvenlik noktaları içinde Güneş Enerjili Mobil Road Blocker çözümlerimiz arasındadır.

Arma Kontrol askeriye ve emniyetler için güvenlik çözümleri ile olası risklere karşı önceden önlem almak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız