Arma Kariyer

Arma Kariyer Politikamız

Herkese eşit fırsat ilkesiyle yola çıkarak, bireye saygı, yenilikçi ve yaratıcı düşünceye açıklık, şeffaflık, mükemmeliyetçilik ve güvenilirlik, insan kaynaklarının sürekli gelişimi başlıca değerlerimizi oluşturmaktadır. Her zaman çalışanlarımızın yönetime aktif katılımını destekleyerek ve buna imkân yaratarak, her bir çalışanın şirketin başarısına kendi yaptığı iş çerçevesinde önemli bir katkıda bulunması sağlanır. Böylelikle gelişime açık, geliştirmeye hevesli, dinamik bir ekip oluşturmayı ve bu güçlü takım ile müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vererek başarı çizgimizi daima daha yukarı taşımayı hedefleriz. 

Arma’lı Olmak;

Amacımız çalışanlarımızı yaratıcı düşünmeye ve şirket faaliyetlerinin gelişimine katkı sağlayacak yeni fikirler üretmeye özendirerek, içerisinde ne kadar farklı yetkinliklere sahip, farklı yaşlarda, farklı deneyimlere sahip kişiler varsa o kadar farklı bakış açıları, o kadar çok yeni fikirler ve bir o kadar yenilikçi uygulamalar üretilebilmek ve böylece inovasyonu mevcut kurum kültürünün bir parçası haline getirmektir.

Eğitim Politikamız

Arma Kontrol’ün sürekli gelişimine paralel olarak geliştirilmesi gereken en önemli kaynağımızı çalışanlarımız olarak görürüz.
Bu doğrultuda eğitimi gelişimin merkezine alarak; tüm çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimleri için gerekli olan eğitim ihtiyaçlarını, kariyer planlamalarını ve eğitim programlarını çalışanlarımızın bilgi ve motivasyonunu arttıracak şekilde çalışan ve yöneticileriyle birlikte belirleyerek şirket genelinde oluşturulan yıllık eğitim planları çerçevesinde karşılarız.

Staj İmkanlarımız

Staj programları, gelecekte potansiyel çalışanlarımız olabilecek öğrencilere iş ortamını ve şirket kültürümüzü tanıma fırsatı vererek kendilerine çalışma alanı seçimlerinde yol gösterme amacını taşımaktadır.

İş Fırsatlarımız

Sürekli gelişen kendini yenileyen yapısı içerisinde, işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; her geçen gün büyüyen Arma Kontrol Ailesine katılmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

İletişim İçin: insankaynaklari@armakontrol.com