Hızlı Teklif Asistanı

Elçilikler

Elçilikler, ülkelerin ulusal ve uluslararası görevlerini yerine getirmelerini sağlayan devlet bilgilerinin ilgili ülkeler için depolandığı önemli, kilit rolde yapılardır. Elçilikler, bu işlevlerinden dolayı terör eylemleri ve holigan saldırılar için olası hedeflerdir. Bu binaların aynı zamanda şehirlere özdeşleşmiş ikonik yapılar olması, konumları ve temsiliyetlerinden ötürü hedef haline geldiği söylenebilir.

Elçilikler için güvenlik çözümleri nelerdir?

Üst düzey koruma gerektiren binalarda gerçekleşebilecek en büyük saldırılardan biri de terör saldırılarıdır. Bu saldırıları önceden tahmin etmek ve senaryolara hazırlanmak gelen saldırı ve risklere karşı yüksek düzeyde koruma sağlanmalıdır. Burada öncelikle kademeli güvenlik sistemleri, PAS68 Road Blockerlar, PAS68 Otomatik - Sabit Mantar Bariyerler ve Kayar Kapılar Sistemleri tavsiye edilmektedir.

Arma Kontrol elçilikler için güvenlik çözümleri ile olası risklere karşı önceden önlem almak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız