Hızlı Teklif Asistanı

Kamu Kurumları ve Belediyeler

Kamu Kuruluşları ve Belediyeler il/ilçe hizmetlerinin yürütülmesini sağlayan en önemli unsurlardan biridir. Bu kuruluşlara ait olan toplu kullanım alanları için akıllı şehir uygulamaları günümüz teknolojisini kullanarak verileri almak ve bu verileri analiz ederek insanların şehirdeki yaşantısını daha kaliteli hale getirebilmek için tasarlanmaktadır. Güvenli yaşam alanları sağlamak, ülkemizde ve dünyada Kamu Kuruluşları ve Belediyeleri için bir önceliktir.

Kamu Kuruluşları ve Belediyeler için güvenlik çözümleri nelerdir?

Bu gibi üst düzey koruma gerektiren yerlerde gerçekleşebilecek saldırıların yanı sıra, Arma Kontrol olarak ürünlerimizi bugün akıllı şehir projelerinde birçok alanda görebilirsiniz bunlardan bazıları yayalaştırma projeleri, trafik güvenliği, trafik yönlendirme ve parklanma alanlarındaki özel park çözümleridir. Yaptığımız projelerin tamamen amacı Güvenli Yaşam alanları oluşturmak ve tasarımlarımızla da şehirlere değer katmak. Bununla birlikte şehirde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmaktır. Buradaki kullanılacak ürünlerin yoğun kullanıma dayanıklı olması, akıllı şehirlere uygun tasarlanması, çalışma ömürlerinin belirlenmesi ve uluslararası sertifikalı olması tavsiye edilmektedir.

Arma Kontrol Kamu Kuruluşları ve Belediyeler için güvenlik ve akıllı şehir çözümleri ile olası risklere ve olası senaryolara karşı önceden önlem almak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız