Hızlı Teklif Asistanı

Sel Durumu

Son yıllardaki küresel ısınma sonucu ortaya çıkan iklim değişiklikleri sel felaketlerini de beraberinde arttırmıştır. Bununla birlikte plansız yerleşme, alt yapı eksikliklerinin olması maddi hasarlara ve hatta can kayıplarına yol açmaktadır. İklim değerlendirme raporlarına göre şehirleşmenin artması, dere yataklarının doldurularak yeni yaşam alanlarının inşa edilmesi, çarpık kentleşme sel felaketlerindeki yaşanan bu olumsuzlukların büyük oranda riskini arttırmaktadır.

Sel Durumları ile ilgili çözümlerimiz nelerdir?

Yaşadığınız yer neresi olursa olsun, sel tehlikelerine karşı tedbirler alınmalı ve bu konuda dikkatli olmalısınız. Ani su taşkınlarını ve sel felaketlerini önlemek için üretilen Sel Bariyerleri birçok alanda kullanılarak sel felaketlerinden etkilenmenizi önler. Bu sayede maddi ve manevi kayıpların olası risklerini de ortadan kaldırır.

Arma Kontrol sel felaketleri risklerini azaltmak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir. Arma Kontrol sel bariyerleri alanınıza özel üretilmekte olup sertifikalandırılabilir. Alt yapı, çevre koşulları müşteri ve gereksinime göre dizayn edilebilir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız