Hızlı Teklif Asistanı

Alışveriş ve Yaşam Merkezleri

Kalabalık mekanların ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanların biri ise alışveriş ve yaşam merkezleridir. İnsanlar için mal-hizmet alanlarını içeren, birçok giriş-çıkışa ve uygun otoparka sahip ziyaretçilerin kolayca gezinmesine uygun şekilde tasarlanmış olup, bu yerler planlı saldırıların ise ilk hedefler arasındadır, riskleri önceden tespit etmek ve güvenlik açıklarını ortadan kaldırmak gerekmektedir.

Alışveriş merkezleri çözümleri nelerdir?

AVM’lerin öncelikle bulunduğu noktanın çevre sınırlarını PAS68 Otomatik - Sabit Mantar Bariyerlerle kontrol altına alınıp AVM içerisinde ise engelli park alanları, özel yer ayırma, rezerve sistemi, ödemeli otopark sistemleri, insansız ödemeler önerilen çözümler arasındadır.

Arma Kontrol alışveriş merkezlerinin olası tehditleri önlemek ve riskleri azaltmak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız