Hızlı Teklif Asistanı

Banka ve Finans Merkezleri

Finans merkezleri dünya ekonomilerinin ana yapı taşlarındandır, bu kuruluşların zarar görmesi, tehlike altında olması ülkelerin hükümetlerin istikrarsız olması, sekteye uğraması gibi yıkıcı etkilere sebep olabilir. Finans merkezleri bilginin işlenmesi, depolanması gibi bazı sanal ihtiyaçlar ve bunlara yönelik siber güvenlik sistemlerinin yanında içerisinde bulundurduğu fiziki bileşenlerin, donanımlarında fiziki olarak korunmaya ihtiyacı vardır.

Finans Merkezleri için çözümlerimiz nelerdir?

Üst düzey koruma gerektiren binalarda gerçekleşebilecek en büyük saldırılardan biri de terör saldırılarıdır. Bu saldırıları önceden tahmin etmek ve senaryolara hazırlanmak gerekmektedir. Gelen saldırı ve risklere karşı yüksek düzeyde koruma sağlamak gerekmektedir. Buradaki kullanılması için PAS68 Road Blocker ve PAS68 Otomatik - Sabit Mantar Bariyer Sistemleri tavsiye edilmektedir.

Arma Kontrol finans merkezleri için güvenlik çözümleri ile olası risklere karşı önceden önlem almak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız