Hızlı Teklif Asistanı

Petrol Sahaları

Dünyada karada ve denizde olmak üzere toplam 40,000'den fazla petrol sahası bulunmaktadır. Modern çağda, kanıtlanmış petrol rezervleri, doğalgaz boru hatları ile petrol sahalarının konumu birçok jeopolitik çatışmalar yanında teröristlerin büyük sabotaj girişiminde bulunduğu  yüksek risk taşıyan alanlardır.

İzinsiz giriş-çıkışlar da çözümler nelerdir?

Teröristlerin yapacağı en büyük saldırılardan biri de araçlı saldırılardır. Saldırıların riskini azaltmak veya tamamen ortadan kaldırmak için giriş-çıkışlarda PAS68 Otomatik - Sabit Mantar Bariyerler ve PAS68 Road Blocker Sistemlerinin kullanılması en etkili çözümlerden biridir. Burada kullanılacak ürünlerin uluslararası çarpışma testlerinden başarıyla geçmiş ve test sertifikasını almış olması tavsiye edilmektedir. Bunula birlikte tek merkezden kontrol için Arma Kontrol bünyesinde bulunan WOC yazılımla beraber sizlere yapay zeka ve entegre çözümler sunmaktadır.

Arma kontrol petrol sahalarındaki araç saldırı risklerinizi azaltmak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız