Hızlı Teklif Asistanı

Otomotiv

Otomotiv sektörü sanayileşmiş tüm ülkelerde ekonominin yapı taşlarından büyük bir parçası olarak kabul edilmektedir. Sektörün ekonomideki etkisinin nedeni ise diğer sektörler ile çok yakın bağlantısının olmasıdır. Dünyada toplam motorlu taşıt üretiminin yaklaşık %70 ini otomobil üretimi oluşturmakta olup, Türkiye'de de bu oran geçerlidir. Bu nedenle otomobil üretimi, otomotiv sanayinin temelidir. Arma Kontrol olarak bu tür yüksek güvenlik gerektiren alanlar, fabrika sahalarında yaşanan hırsızlık olayları ve iş güvenliği için senaryolar hazırlıyor, bu senaryolara uygun önleyici çözümler sunuyoruz.

Otomotiv sektörü için çözümlerimiz nelerdir?

Arma Kontrol hırsızlığı ve yetkisiz araçların girişlerini engellemek için özel olarak geliştirilen kare kodlu veya mobil uygulamalı yeni dizayn sistemler ile müşterilerin daha pratik ve hızlı olarak giriş ve çıkışlarını sağlar. Ek olarak dışarıdan müdahalesi mümkün olmayan Kendinden Üniteli Mantar Bariyerler ve Kendinden Üniteli Road Blockerlar  tasarlamıştır.  Arma Kontrol bünyesinde bulunan WOC yazılımla birlikte sizlere yapay zeka ve entegre çözümler de sunmaktadır.

Arma WOC çalışma prensibi Yapay zeka ile destekli bariyer sistemlerinin kontrol bölgesinde meydana gelen olayları gerçek zamanlı tespit edip ortam güvenliğini otomatik olarak sağlamaktadır. Akıllı video analiz sistemi, CCTV görüntülerinden hırsızlık, kötü niyetli saldırıları anında tespit ederek yetkili birimi uyarır, gerektiğinde otomatik olarak alanın güvenliğini sağlar. Yetkisiz giriş çıkışa ve hırsızlığa karşı riskleri azaltmak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir, alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız