Hızlı Teklif Asistanı

Mimari / Projeler

Mimarlar ihtiyaç duyduğumuz mekanları tasarlayıp oluştururken son yıllarda güvenli yaşam alanlarını da ön planda tutmaktadır. Artık estetik ve fonksiyonellik kadar güvenli geçişlerde binalara değer katmaktadır. ArmaKontrol olarak ‘’Tasarımda önceliğimiz güvenliğiniz’’ diyerek mühendislerimizle projelerinizin tasarımına uygun bariyerler üretmekteyiz. Son yıllarda yapılan görsel çalışmaların yanında güvenlik başta olmak üzere, tasarım ve senaryolarında düşünülmesi mimarilerin değeri kadar önemlidir.

Projeler ve Mimariler için çözümler nelerdir?

Hazırlanması planlanan yapının tasarımına, zeminine uygun bariyerler kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan bariyerlerin ortam bütünlüğünü sağlaması ve yapı tasarımına uygun olması, alanın gereksinimi en üst düzeyde karşılaması gerekmektedir. Toplu kullanıma açık olan yapılarda olası tehditlere karşı PAS68 Otomatik Mantar Bariyer ve PAS68 Sabit Mantar Bariyerler önerilmektedir.

Arma Kontrol Projeler ve Mimarilerde olası tehditleri önlemek ve riskleri azaltmak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir, projelerinizde çizim veya tasarım desteği verebilir. Alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız