Hızlı Teklif Asistanı

Oteller

İnsanların evlerindeki güveni ve rahatlığı bulmak istediği en önemli yerlerden birisi de otellerdir. Kişilere konaklama ve yemek hizmeti veren tesis olmanın yanında yapısı, konforu ve güvenlik gibi özellikleri ile tercih edilmektedir. Özellikle son zamanlarda kişiler konaklama sırasında güvenli ve huzurlu vakit geçirmek için gereken tüm ortamın sağlanmasına önem vermektedir.

Oteller için çözümler nelerdir?

Öncelikle araç ile otele giriş esnasında güvenlik kontrolü gerekmektedir. Giriş ve çıkışlarda özellikle Kollu Bariyer entegreli PAS68 Otomatik - Sabit Mantar Bariyer önerilir. Otel binasına giriş esnasında da Dezenfeksiyon Sistemleri ve Turnikeler güvenli bir ortam için zemin hazırlanmış olur.

Arma Kontrol Otellerde olası tehditleri önlemek ve riskleri azaltmak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız