Hızlı Teklif Asistanı

Havaalanları ve Demiryolları

Kalabalık mekanların ve insan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanların biri ise Havaalanları ve Demiryollarıdır. Bu alanlarda insanların güvenli bir şekilde taşıtlara ulaştırılması ve oluşabilecek tüm fiziksel saldırı ve tehditlere karşı riskleri ortadan kaldırmak gerekmektedir. Bu gibi yerler planlı saldırıların ilk hedefleri arasında yer almaktadır.

Havaalanları ve Demiryolları için çözümler nelerdir?

İlk çözüm yaya girişlerinde geçiş turnikeleri ve servis alanlarında araç altı görüntüleyiciler ve PAS68 Road Blocker, PAS68 Mantar Bariyer, PAS68 Sabit Mantar Bariyer ve Kollu Bariyerler etkili uygulama olmasından dolayı tavsiye edilmektedir. Üst düzey koruma gerektiren binalarda gerçekleşebilecek en büyük saldırılardan biri de terör saldırılarıdır. Bu saldırıları önceden tahmin etmek ve senaryolara hazırlanmak gerekmektedir. Gelen saldırı ve risklere karşı yüksek düzeyde koruma sağlamak gerekmektedir.

Arma Kontrol Havaalanları ve Demiryollarında olası tehditleri önlemek ve riskleri azaltmak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız