Hızlı Teklif Asistanı

Stadyumlar

Stadyumlar spor dalı altında karşılaşmaların gerçekleştirildi ve birçok sayıda insanın bir araya geldiği yerlerdir ve bu gibi halka açık yerler saldırılar için cazip bir hedef haline gelmektedir. Bu tür mekanlarda halkı tehditlere karşı korunmasını sağlamak, genellikle çevresel ihtiyaçların güvenlik ihtiyacı ile dengelenmesiyle çözümlenir

Stadyum çözümleri nelerdir?

İlk temel ilke halkın güvenli ve hızlı bir şekilde alana uygun giriş-çıkışlarını sağlamaktır. Bu alanlarında PAS68 Otomatik - Sabit Mantar Bariyer, Yüz Tanıma Cihazları, Dezenfeksyon Sistemleri ve Boy Turnikeleri çözüme en uygun ürünler olmasından dolayı tavsiye edilmektedir. Olası tehdit ve saldırılara karşı senaryolar oluşturmak, güvenlik açıklarının ortadan kaldırılması veya en aza indirilmesi son derece önemlidir.

Arma Kontrol stadyumların olası risklere karşı önceden önlem almak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız