Hızlı Teklif Asistanı

Köprüler ve Tüneller

Köprüler ve Tüneller iki farklı kıtayı birleştirerek, kıtalar arası geçişleri ve ulaşımı sağlar. Bu alanlar için güvenli ve kontrollü geçiş oldukça hayati önem taşımaktadır. 

Köprüler ve Tüneller için çözümler nelerdir?

Öncelik halkın güvenli bir şekilde bir kıtadan diğer kıtaya ulaşmasını sağlamaktır. Bu ulaşım sırasında geçiş sağlayacak araçların risk taşımadığını girişte kontrol edip, çıkışta da kontrollü şekilde alandan ayrılmasını sağlamak gerekmektedir. PAS68 Road Blockerlar, PAS68 Otomatik - Sabit Mantar Bariyerler, Kollu Bariyer cihazları tavsiye edilmektedir. Periyodik bakım sırasında yolu kapatmak ve kontrol altına almak için mobil bariyerler önerilir. Tehditlerin ve risklerin önceden tanımlanması güvenlik açıklarının ortadan kaldırılması son derece önemlidir.

Arma Kontrol Köprüler ve Tüneller olası risklere karşı önlem almak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız