Hızlı Teklif Asistanı

Üretim Gücümüz

Uluslararası kalite standartlarına uygun beş bin metrekarelik üretim tesisimizde, mühendislerden ve uzman ekiplerden oluşan iş gücümüzle mükemmel hassaslıkta ve kalitede ürünler üretiyoruz.

Üretimde çalışan her kademeden personelimiz işinin uzmanı ve profesyonelidir. Üretimde robotlardan ve yapay zekadan da yararlanıyoruz. Üretimimizin performans takibini üretim planlama programı Arma WOC ile yapıyoruz. Bilişim teknolojileriyle entegre edilmiş üretim süreçlerimizle Endüstri 4.0 düzeyinde iş üretiyoruz.

Standart ürünlerimizin yanı sıra müşterilerimizden gelen özel tasarım ürünleri de kolayca üretebilen esnekliğe sahibiz.  Üretim kapasitemiz aynı anda 5 havalimanının tüm geçiş güvenlik sistemlerini 21 gün (3 hafta) içerisinde üretecek düzeydedir.

Üretimin her aşamasında kalite kontrol yapıyoruz. Sağlamlık, dayanıklılık, süreklilik, sorunsuzluk gibi zorlu testlerimizden geçen parçalarla ürünlerimizi inşa ediyor, böylece tüm ürünlerimiz uluslararası güvenlik ve kalite standartlarında üretmiş oluyoruz.