Hızlı Teklif Asistanı

Merkezi Ödemeli Otopark Sistemi

Merkezi Ödemeli Otopark Sistemi

Hem termal baskılı biletin hem de kartın kullanılabildiği, ödeme bilgilerinin bir merkezde yazılım sayesinde data olarak toplandığı ve raporlanabildiği Merkezi ödemeli otopark sistemidir.

Sistemin uygulama şekli;

Otopark sisteminde otoparka gelen araç̧, bilet-kart makinasının önünde bulunan loop dedektörünün aracı algılamasıyla girişte bulunan bilet-kart makinesi aktif hale geçer ve bileti alır. Biletin-Kartın alınabilmesi için aracın bu noktada olması gerekmektedir. Bilet-Kart alındıktan sonra araç̧ bariyerden geçer, bariyer otomatik kapanır. Biletin-Kartın üzerinde biletin alındığı tarih, saat ve barkod numarası bulunur. Merkezi ödeme sistemi otopark alanını terk edecek kişinin aracına binmeden evvel ödeme yapacağı ünitedir. Ödemesini yapan otopark müşterisi bileti-kartı bilet-kart değerlendirme (bilet-kart yutma) makinasına verir. Bilet-Kart yutma makinası bileti aldıktan sonra çıkış̧ bariyeri otomatik olarak açılır, araç̧ çıkış̧ yapar bariyer otomatik kapanır. Eğer kişi otopark abonesiyse bu üniteye (merkezi ödeme sistemi) uğramadan direk çıkış̧ noktasındaki üniteye aracıyla yönelir ve çıkış̧ yapar. Otopark Sisteminde önemli avantaj sağlayan Anti-Passback (tek bir biletle çıkış̧ yapılmadan giriş̧ yapılamama) özelliği mevcuttur. 

Merkezi Ödemeli Otopark Sistemleri fiyatları ve ücretlendirmeleri yapılacak projeye, alana ve taleplere göre değişiklik göstermektedir.

Yazılımda tam kontrollü Firebird SQL veri tabanı

Yazılım her türlü işlem için gün sonu raporlama imkânı

Veri tabanını periyodik olarak yedekleme

Uzaktan erişilmeye uygun olup, her türlü rapor ve bilgi uzaktan takip

Yazılımda aboneler için antipassback

Bilet okutulduğu anda müşteri ücret göstergesinde ücret bilgisini ve otoparkta kalış süresini gösterme

Otomatik olarak yazarkasadan fiş çıkartma özelliğine

Yazılımında raporlamalar script dil destediğine sahip olmalı (vbscript, delphi script).

Her kullanıcı için farklı dillerde çalışabilmeli

Garanti Yılı: 2 yıl

Garanti Uzatma: Var

Fabrika Hatalarına Karşı: 10 yıl

Arma Kart ile tüm Access Kontrol Sistemlerine uyumludur.