Hızlı Teklif Asistanı

İnsansız Ödemeli Otopark Sistemi

İnsansız Ödemeli Otopark Sistemi

Termal baskılı biletin ve Mifare kartının kullanılabildiği, ödeme bilgilerinin yazılım aracılığıyla merkezi bir veri olarak toplandığı ve raporlandığı, insansız otopark işlemlerini mümkün kılan bir ödeme noktasıdır.

Sistemin çalışma şekli şöyledir:

Otopark sistemine gelen araç, bilet makinasının önündeki döngü dedektörü tarafından algılanarak girişteki bilet makinasını aktive eder ve bilet alır. Biletin alınabilmesi için aracın bu noktada olması gerekir. Bilet alındıktan sonra araç bariyerden geçer, bariyer otomatik olarak kapanır. Bilet, alındığı tarih, saat ve barkod numarasıyla birlikte bilgiler içerir. İnsansız ödeme sistemi, otopark alanını terk eden müşterinin aracına binmeden önce ödeme yapabileceği bir birimdir. Ödemesini yapan müşteri, bilet değerlendirme makinasına biletini verir. Bilet alındıktan sonra, bilet değerlendirme makinası çıkış bariyerini otomatik olarak açar ve araç çıkış yapar; ardından bariyer otomatik olarak kapanır. Eğer kişi otopark abonesiyse, bu birime (insansız ödeme sistemi) uğramadan doğrudan çıkış noktasındaki birime yönelir ve çıkış yapar.

İnsansız Ödemeli Otopark Sistemlerinin fiyatları ve ücretlendirmeleri, projeye, alana ve taleplere göre değişiklik gösterir.

15" dokunmatik ekran

TL, euro, dolar, manat gibi paralarla çalışabilme

Termal printer

Mifare kart okuyucu

Mifare kart mekanizması (kayıp bilet içindir.)

Para tanıma ünitesi

Para üstü verme ünitesi

Para kasası

Kale kilit

100W ısıtıcı

Nem ayarı için higrostat, ısı ayarı için termostat

2mm galveniz saç

IP54

Çalışma sıcaklığı -20 ~ +70°

Çalışma gerilimi 220/240 220VAC 50/60Hz ±10