Hızlı Teklif Asistanı

İnsansız Ödemeli Otopark Sistemi

İnsansız Ödemeli Otopark Sistemi

Hem termal baskılı biletin hem de mifare kullanılabildiği, ödeme bilgilerinin bir merkezde yazılım sayesinde data olarak toplandığı ve raporlanabildiği Otopark işlemlerini insansız şekilde gerçekleştirmeyi sağlayan bir ödeme noktasıdır.

Sistemin uygulama şekli;

Otopark sisteminde otoparka gelen araç, bilet makinasının önünde bulunan loop dedektörünün aracı algılamasıyla girişte bulunan bilet makinesi aktif hale geçer ve bileti alır. Biletin alınabilmesi için aracın bu noktada olması gerekmektedir. Bilet alındıktan sonra araç̧ bariyerden geçer, bariyer otomatik kapanır. Biletin üzerinde biletin alındığı tarih, saat ve barkod numarası bulunur. İnsansız ödeme sistemi otopark alanını terk edecek kişinin aracına binmeden evvel ödeme yapacağı ünitedir. Ödemesini yapan otopark müşterisi bileti bilet değerlendirme (bilet yutma) makinasına verir. Bilet yutma makinası bileti aldıktan sonra çıkış bariyeri otomatik olarak açılır, araç çıkış yapar bariyer otomatik kapanır. Eğer kişi otopark abonesiyse bu üniteye (insansız ödeme sistemi) uğramadan direk çıkış noktasındaki üniteye aracıyla yönelir ve çıkış yapar. 

İnsansız Ödemeli Otopark Sistemleri fiyatları ve ücretlendirmeleri yapılacak projeye, alana ve taleplere göre değişiklik göstermektedir.

15" dokunmatik ekran

TL, euro, dolar, manat gibi paralarla çalışabilme

Termal printer

Mifare kart okuyucu

Mifare kart mekanizması (kayıp bilet içindir.)

Para tanıma ünitesi

Para üstü verme ünitesi

Para kasası

Kale kilit

100W ısıtıcı

Nem ayarı için higrostat, ısı ayarı için termostat

2mm galveniz saç

IP54

Çalışma sıcaklığı -20 ~ +70°

Çalışma gerilimi 220/240 220VAC 50/60Hz ±10