Bizi Arayın+90 212 222 75 00

ÜRÜNLER

MANUEL YER TUZAKLARI FİYATLARI

Manuel Yer Tuzakları otomatik yer tuzaklarına alternatif olarak geliştirilmiş koruma ve yönlendirme amaçlı kullanılan bir sistemdir. Geçişin az olduğu alanlarda tek başına kullanılabildiği gibi, yoğun geçiş olan bölgelerde otomatik sisteme alternatif olarak da kullanımı mümkündür. Aynı zamanda istenildiğinde çift yönlü geçişi sağlamak amacı ile de kullanılır. 

Manuel yer tuzakları, Arma Kontrol Sistemleri tarafından ARGE çalışmaları kapsamında sessiz tip manuel yer tuzakları olarak piyasaya sunulmuştur. Bununla birlikte çift tırnaklı manuel yer tuzaklarının üretimine başlanmasıyla ürünün güvenlik seviyesini artırarak yönlendirmeden çok koruma amacıyla kullanımını sağlamıştır.

Üretici ve ihracatçı bir firma olan Arma Kontrol Sistemleri; Manuel Yer Tuzaklarının kullanım kolaylığı, arttırılan güvenlik seviyesi ve sessiz çalışabilme özellikleri ile piyasadaki benzer yer tuzaklarının birkaç adım önüne geçmesini sağladı.Manuel Yer Tuzakları fiyatları da bu ürünü tercih etmeniz için en önemli sebeplerden biri olacak. 

Faydalı modeli de Arma Kontrol Sistemleri’nde olan Manuel Yer Tuzakları fiyatları na, bizi arayarak veya mail yoluyla kolayca ulaşabilirsiniz.