Hızlı Teklif Asistanı

Ödüllerimiz

Türkiye Lider Marka Ödül Töreni

22 Temmuz 2019 tarihinde gerçekleşen Türkiye Lider Marka Ödülleri’nde Yılın Bariyer ve Güvenlik Sistemleri Markası ödülü Arma Kontrol’e verilmiştir. Aynı Ödül kategorisine gelen marka başvuruları içerisinde, üretim kalitesi ve teknolojisi, satış sonrası verdiği hizmetlerle oluşturduğu kurumsal-şeffaf yönetim anlayışı ve müşteri memnuniyeti gibi kriterlerde, Arma Kontrol, sektörü için belirlenen baraj puanının çok üzerinde puan toplayarak ödülü almaya hak kazanmıştır.

Ödül töreni videosunu izlemek için tıklayınız.
 

Göktürk Dergisi Yılın Enleri Ödül Töreni

18 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen Türkiye En İyi Güvenlik Bariyer Sistemleri ödülü Arma Kontrol’e verilmiştir. İş ve ekonomi alanında yayın yapan Göktürk Dergisi’nin okuyucuları tarafından Arma Kontrol bariyer ve geçiş kontrol sistemleri alanında en beğenilen marka seçildi.

Ödül töreni videosunu izlemek için tıklayınız.


Avrasya Kalite Ödül Töreni

21 Mart 2020 tarihinde gerçekleşen Avrasya Kalite ödülü Arma Kontrol’e verilmiştir. Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından tüketicilerin güven değerlerini ölçmek amacıyla gerçekleştirilen araştırmaya göre bariyer ve geçiş kontrol sistemleri alanında kullanıcıların en güvendiği marka Arma Kontrol olarak tespit edildi. Sektöründe en güvenilir markalara verilen Avrasya Kalite ödülünü Arma Kontrol iş dünyasının katıldığı muhteşem bir organizasyon ile aldı.