Hızlı Teklif Asistanı

Devlet ve Bakanlıklar

Devlet ve Bakanlıklar bulunduğu ülke hizmetlerinin yürütülmesini sağlamak ile görevlidir. Bu gibi yerler için ayrılan binaların dış etkenlere karşı fiziksel olabilecek her türlü saldırı adına en üst düzeyde korunması gerekmektedir. Devlet ve Bakanlık binalarını en güvenli hale getirmek, ülkemizde ve dünyada bir önceliktir.

Devlet ve Bakanlıklar için güvenlik çözümleri nelerdir?

Üst düzey koruma gerektiren binalarda gerçekleşebilecek en büyük saldırılardan biri de terör saldırılarıdır. Bu saldırıları önceden tahmin etmek ve senaryolara hazırlanmak gelen saldırı ve risklere karşı yüksek düzeyde koruma sağlanmalıdır. Burada öncelikle kademeli güvenlik sistemleri, PAS68 Road Blocker, PAS68 Kayar Kapılar ve Araç Altı Görüntüme sistemleri tavsiye edilmektedir.

Arma Kontrol Devlet ve Bakanlıklar için güvenlik çözümleri ile olası risklere karşı önceden önlem almak için uzman danışmanlarımızla size önerilerde bulunabilir alanın ihtiyacı olan doğru ürünü de size sunabilir ancak şu da bilinmelidir ki önerilen sistemlerin konulacağı alandaki diğer güvenlik ürünleri ve alanın yapısı da en az sistemin kendisi kadar destekleyici ve önemlidir.

Projelerinize özel teknik şartname oluşturmak için bizimle irtibata geçiniz. https://www.armakontrol.com/iletisim

Uygulamalarımız