Bariyer

Bariyer

Bariyer

Bariyerler, her türlü istenmeyen kontrolsüz girişi engellemek ya da giriş ve çıkışların kontrollü olması için en kesin ve etkili çözümdür. Araç girişi istenmeyen noktalarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği açısından son derece önemli bir konudur. Suikast, terör saldırıları ve araç giriş çıkışlarının olması istenmeyen alanlara maximum güvenlik sağlamak amaçlı üretimini yapmış olduğumuz yerden çıkan mantar bariyerler, suikast kapanları vb. güvenlik sistemlerimizin tüm ayrıntılı bilgi ve resimlerini ürünler grubumuzda görebilir, ihtiyacınız olan ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bariyer Ürünlerimiz

Kollu bariyer

Görsel açıdan şık bir görüntüye sahip ve zengin fonksiyonlara sahip kollu bariyer sistemlerimiz ile araç giriş ve çıkışlarını kontrol altına alıp bu noktalarda güvenliği en üst seviyede tutatabilirsiniz.

Arma 21 Serisi kollu bariyer

Arma 21, serisi bariyer ürünlerimiz yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görüntü elde edilmiş ve komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanma gibi istenmeyen durumlara karşı koruma sağlanmış olup, mikro işlemci kontrol panel ile her türlü erişim (access) kontrol sistemine uyumludur. Motoru iki taraftan kavrayan kol sistemi ile kolun mukavemeti iki kat arttırılmıştır ve balanslı yay sistemi ile manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr'dır. İkaz lambası ve anten hem daha iyi görüş için, hemde kırılmalara karşı 2 mt. yükseltilmiştir. Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapama sistemi ile zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.

Kollu bariyer çeşitlerimiz için tıklayınız.

Arma 21 Serisi kollu bariyer

Arma 21 tek kol çıkışlı kollu bariyer ekonomik bir model olarak tasarlanmış ve Arma 21 serisi bariyerler yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görünümü katılarak komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanmaya karşı korunmuştur. Mikro işlemcili kontrol paneliyle her türlü access kontrol sistemine uyumlu halde üretilmiştir. Rüzgar direncine karşı aerodinamik alüminyum yuvarlak kol kullanılmıştır. Balanslı yay sistemiyle manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr. dır. Araç geçişinden sonra otomatik kapama sistemiyle zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.

Mantar bariyer

Arma Tank mantar bariyer ürünümüz, özel üretim bir bariyer olan suikast bariyeri can ve mal emniyeti düşünülerek özel çelikler kullanılarak imal edilmektedir. Firmamızın özel tasarlamış oldugu suikast mantarı tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek amaçlı özel tasarlanmıştır. Arma Tank mantar bariyer, 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu görevini sürdürmeye devam edecek şekilde tasarlanmıştır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde çalışma sürekliliği 0'dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz bir çözümdür.

Arma Tank mantar bariyer ürünümüz için tıklayınız.

Blok bariyer

Yüksek güvenlik ihtiyaçları olan iş merkezleri, plaza ve alış-veriş merkezleri, resmi kurumlar, konsolosluk vb. gibi sahalarda geçiş güvenliği ve kontrolünü sağlamak için geliştirilmiş bir bariyer sistemleri ürünüdür. Her tip araçlı suikast şekillerini önlemek için kesin bir çözümdür. Güçlü ve kontrollü motoru ile uzaktan kumanda, buton veya her türlü access control sistemi ile tam uyumlu kullanıma uygundur. Blok bariyerler hem güçlü hem de görsel açıdan estetik bir bariyer çeşididir.

Blok bariyer ürünlerimiz için tıklayınız.

Ana Sayfa için tıklayınız

Çap: Ø 219-273 / 273-323 mm

Kazı derinlik: 450 -550 mm

Uzunluk: 500 - 700 mm

Et Kalınlığı: 16 - 20 -40 mm

Hareketli Kısım: 304 - 316 Paslanmaz

Çalışma Tipi: Hidrolik

Güç Kaynağı: 3ph AC 380V (±10) 50/60Hz

Açma - Kapanma Süresi: 4-6 saniye

Kontrol Paneli: Arma Kart [EE51KAR]

Güvenlik Özelliği: Loop Dedektör ve Algılama Sistemleri

Çalışma Sıcaklık Aralığı: -25 °C / +60 °C

Manuel İndirme: Küresel Vana

Garanti Yılı: 3 yıl

Garanti Uzatma: Var

Fabrika Hatalarına Karşı: 10 yıl

Arma Kart ile tüm Access Kontrol Sistemlerine uyumludur.