Hızlı Teklif Asistanı

Hakkımızda

Arma Teknik, Araç ve Yaya Geçiş Kontrol Sistemleri alanında montaj, bakım ve onarım hizmetleri veren teknik servis firmasıdır.

Arma Grup şirketlerinden olan Arma Teknik uzman ve tecrübeli bir ekibe ve son teknoloji teknik ekipmana sahiptir.

Öncelikli olarak Arma Kontrol ve Arma Park ürünlerine montaj, bakım ve onarım hizmetleri sunan Arma Teknik yerli ve yabancı tüm geçiş sistemleri için de bu hizmeti verebilecek kapasitedir.

İstanbul’da merkezi bulunan Arma Teknik’in Türkiye’nin dört bir tarafına dağılmış 18 yetkili teknik servisi de bulunmaktadır. Bu yaygınlığı sayesinde arıza bildirimlerinize hızlı servis sağlanabilmektedir, İstanbul ve Ankara merkezlerindeki arızalara 6 saat içinde (mesai saatleri baz alınarak) müdahale edebilme kabiliyetine sahiptir.

Yurtdışı projelere de teknik servis hizmeti verebilen Arma Teknik talep edilirse keşif ve montaja hazırlık (altyapı çalışmaları) hizmetleri de verebilmektedir.

Alt yapı Çalışmaları:

Montajı yapılacak ürüne uygun olarak zeminin hazırlanması (kazı, beton dökümü, ankraj yapımı ve elektrik hattı çekimi için danışmanlık sağlanmaktadır.)

Montaj Hizmetleri:

Montajı yapılacak ürünün (Araç veya Yaya Geçiş Kontrol Sistemi) proje lokasyonunda ki altyapısı hazırlanmış lokasyona montaj işleminin yapılması, ürünün çalıştırılması, son kontrollerinin yapılması, kullanıcıya eğitimlerinin verilmesi işlemlerini kapsamaktadır.

Bakım Hizmetleri:

Montajı Arma Teknik tarafından yapılan tüm Arma Kontrol ve Arma Park ürünlerine garanti süresince periyodik dönemlerde ücretsiz bakım hizmetleri vererek bu ürünlerin sorunsuz olarak çalışma ömürlerini uzatıyoruz. Garanti süresi tamamlanan ürünler için yıllık bakım anlaşmaları ile bu hizmetimizi vermeye devam ediyoruz. Başka marka geçiş kontrol ürünleri kullananlara da talep etmeleri durumunda anlaşmalı yıllık bakım hizmeti verebiliyoruz.

Onarım Hizmetleri:

Montajı Arma Teknik tarafından yapılan tüm Arma Kontrol ve Arma Park ürünlerine garanti süresince ücretsiz arıza ve onarım hizmetleri vererek bu ürünlerin kesintisiz çalışmalarını sağlıyoruz. Garanti süresi tamamlanan ürünlerin arızalanması durumunda tespit çalışması ve ürün onarım teklifimizi vererek hızlı ve garantili çözümler sunuyoruz.Başka marka geçiş kontrol sistemleri kullananlara da talep etmeleri durumunda arıza onarım hizmeti vermekteyiz.

Arma Kontrol veya Arma Park’tan satın aldığınız ve garantisi devam eden Mantar Bariyer, Kollu Bariyer, Blok Bariyer (Road Blocker) ve diğer tüm Geçiş Kontrol Sistemleri arızalarında anında telefon desteği ile çözülemeyen durumlarda ise güvenliğiniz riske girmeden tecrübeli Arma Teknik ekibimizle hızlı ve etkin çözümümüz hizmetinizdedir (Ankara ve İstanbul’da mesai saatleri ve günlerinde 6 saatte hizmet sağlanmaktadır.)

Acil servis ürünleri ile kesintisiz güvenli geçiş hizmeti, ikame ürün kullanımı ile kesintisiz olarak kontrollü geçişi devam ettiririz.

Güncelleme / Güçlendirme Hizmetleri:

Kullanmış olduğunuz Geçiş Kontrol Sistemlerinin daha verimli ve seri çalışması için; yeni yazılım, parça değişimi veya yeni sistemler eklenmesini içeren hizmetimizdir. Kullandığınız Geçiş Kontrol Sisteminin çalışmasından memnun değilseniz, sistemin dilediğiniz şekilde çalışmasını sağlayabiliriz. 

Proje Danışmanlık Hizmetleri:

Projelerini hazırlamakta olan mimar ve müteahhitlere proje hazırlama esnasında Geçiş Kontrol Sistemleri hakkında teknik bilgi ve öneriler vererek güvenlik risklerini nasıl minimuma indirebileceklerini anlatıyor, ihtiyaçlarına uygun şartnameleri hazırlamalarına yardımcı oluyoruz.

Orijinal Yedek Parça Kullanımının Önemi:

Orijinal yedek parça kullanımıyla birlikte işletme maliyetlerinden her zaman tasarruf edilir. Bununla birlikte her ne kadar iyi bir bakım ve dikkatli çalışma söz konusu olsa da yıpranma ve yıpranma yoluyla oluşan hasarlar, güvenlik sistemlerinin maksimum verimlilikle çalışmasına engel olur.

Güvenlik sistemlerinin istenilen düzeyde çalışması için de orijinal parça kullanımı büyük önem taşır. Yan sanayi parçada garanti olmadığı için ürünün kullanım süresi orijinal parçaya göre çok daha düşüktür. Orijinal parçaların 1 yıl garantilisi bulunur. Arma Teknik; Araç ve Yaya Geçiş Kontrol Sistemleri alanında montaj, bakım ve onarım hizmetleri sunuyor. Tamamıyla orijinal parça kullanımıyla Arma Teknik, gereksinim duyulan her parçaya ve bileşene mümkün olan en kısa sürede erişilmesini garanti eder.

Uzman ve tecrübeli bir ekibe ve son teknoloji teknik ekipmanlara sahip olan Arma Teknik, yerli ve yabancı tüm geçiş sistemleri için yedek parça hizmetini verebilecek kapasite bulunuyor.

Arma Teknik ile rahatlıkla ulaşabilen orijinal yedek parçalar ile İstanbul ve Ankara merkezlerindeki arızalara 6 saat içerisinde (mesai saatleri baz alınarak) müdahale edilebiliyor.