ARM 2020 SF

ARM 2020 SF

Dezenfeksiyon sistem ile motorlu geçis kontrol turnike sisteminin entegre edilmiş modeldir.
Geçis kontrol sistem veya vücut sıcaklığı ve maske kontrolü yapan termal kamera sisteminden geçis onayı alan personel ve ziyaretçiler, dezenfeksiyon sonrası otomatik olarak açılan kanatlı kapıdan geçis tamamlar. Dezenfeksiyon, ateş / maske kontrolü ve geçis kontrolü tek bir ünte ile çözülür.
Tüm geçis kontrol ve termal kamera sistemler ile entegre çalışabilir.
Dışarı doğru açılan 10 mm kalınlığındaki temperli cam kanat geçis sonrası otomatik kapanır. Otomatik kapanma süresi ayarlanabilir.
Çarpma önleyici emniyet sensörü ve kaçak geçis uyarı sistem ile güvenlik üst düzeyde sağlanır.
Tam boy dezenfeksiyon sistemnde, dezenfektan solüsyonu pülverzasyon yöntemiyle nano damlacıklar haline getirilerek püskürtülür.  Geçiş yapan personel veya ziyaretçilerin tüm vücut yüzeyler dezenfekte edilir ve maksimum hijyen sağlanarak salgın hastalıklarla mücadelede ileri düzeyde sonuç elde edilir.
Sensörler sayesinde geçiş yapan kişinin boyu algılnır ve sadece gerekli nozullardan solüsyon püskürtme işlem gerçekleştirilir. Su bazlı ve sağlığa zarar verme özelliği olmayan solüsyon, nano damlacıklar halinde uygulandığından geçiş yapan kişiyi rahatsız edici veya kıyafet üzerinde nem oluşturma özelliği yoktur. Pülverizasyon (sisleme) sistemi su ve dezenfektan tüketimin minumum düzeyde tutar. Gövdenin yan tarafındaki dezenfektan deposu kolay dolum yapılabilmesin sağlar.