Bizi Arayın+90 212 222 75 00

Bariyer Sistemleri

Ürün Açıklaması

KİŞİSEL PARK YERİ BARİYERİ

Arma Kişisel Park Yeri Bariyeri park yerlerinizin işgal edilmemesi için Arma Kontrol tarafından geliştirilmiş bir üründür. Bu ürün sayesinde kişisel park alanınızın başka sürücüler tarafından kullanımı engellenir.

Araç sahibi, aracından inmeden uzaktan kumanda ederek kişisel park yeri bariyerini aktif ya da pasif hale getirebilir. Ürünün otomatik kullanımı için Arma tarafından 2 adet kumanda verilmektedir.Kişisel park yeri bariyeri, elektrikle şarj edilmektedir.

Kişisel park yeri bariyer ine ait batarya,ortalama 250-300 açma-kapama yapabilmektedir. Park alanınızda çalışır hale getirdiğiniz kişisel park yeri bariyeri, araçların üzerine gelerek uyguladığı ağırlık ile sinyal vererek yabancı sürücüleri ikaz etmektedir.

El ile yapılabilecek bariyeri indirme (pasif hale getirme) durumunda, ürüne eklenmiş yay sistemi devreye girerek ürün tekrar aktif hale gelmektedir.Bu özelliği ile park alanınınız tamamen, sizin kullanımınıza tahsis edilmesi sağlanmıştır.

Ürün kullanımı basit olup, zemine sabitlenerek kolay şekilde montajı yapılabilmektedir.

Kişisel park yeri bariyeri fiyatları çok uygun fiyatlarla belirlenmiş olup, park alanlarınızı korumak için hizmetinize sunulmuştur
Teknik Özellikler